Yunan adalarındaki villalar fuarda satılacak

Hürriyet Haber
14.02.2011 - 13:37 | Son Güncelleme:

CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı, yurtdışından yoğun katılımla kapılarını açacak. Fuara Yunanistan’dan katılacak olan Satori Real Estate firması, Rodos ve Mikonos gibi Yunan adalarındaki lüks villa ve malikanelerin satışını burada yapacak.

Dünya emlak piyasasındaki etkinliğini her geçen gün artıran Türkiye, yabancı emlak devlerinin ilgisini çekiyor. Rusya ve Ortadoğu ülkelerinden çok sayıda ziyaretçinin beklendiği CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’nı Yunanistan’dan da ciddi yatırımcılar ziyaret edecek.

Satori Real Estate firması fuar süresince Rodos Adası’nda villalar, malikaneler, Mikonos Adası’nda 14 villa, Yunanistan merkezde yeni inşaat projeleri için çok uygun konumda vadiler, araziler, rezidanslar, lüks yapılar, plazalar, binaları satışa sunacak. Satori Real Estate Firmasının sahibi Mary Georgopoulou, “CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'na katılımımızla, iletişimin sağlanması ve uluslararası boyutta profesyonel ilişkilerin genişletilmesini amaçlıyoruz. En sofistike ve özel sunacağımız gayrimenkuller için alıcılarla ve yatırımcılarla buluşmayı bekliyoruz. Ege Denizi etrafında yayılan muhteşem adaları ve harikulade güzelliğiyle Yunanistan yatırımcılar için sayısız yatırım imkanları sunuyor" diye konuştu.

16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında düzenlenecek Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’nda A+ ve B+ grubu tüketici grubunun yanı sıra her gelir grubuna uygun projeler de yer alacak.

Konut fırsatları için tıklayın

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı