GeriEkonomi Yılbaşı sepetleri 10 milyondan başlıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılbaşı sepetleri 10 milyondan başlıyor

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte marketler müşterileri için zengin yılbaşı sepetleri hazırladı. sepetlerin fiyatları 9 milyondan 990 bin liradan başlayıp 36 milyon 500 bin liraya kadar çıkıyor

İçerisinde alkollü, alkolsüz içecek, sigara, çikolata ve kahve çeşitleri, çerez, dekoratif hediye ile sürprizlerin bulunduğu yılbaşı sepetlerinin fiyatı 9 milyon 990 bin liradan başlayıp 36 milyon 500 bin liraya kadar çıkıyor.

CarrefourSa, alkollü ve alkolsüz 4 değişik sepet seçeneği sunuyor. Lüks alkolsüz sepet 19 milyon 900 bin, ekonomik alkolsüz sepet 11 milyon liradan satışa çıkarken, lüks alkollü sepet 36 milyon 500 bin, ekonomik sepet 20 milyon 500 bin liradan alıcı bekliyor.

Tansaş'ın sunduğu alkolsüz yılbaşı sepetinin fiyatı 9 milyon 990 bin lira olarak belirlendi. Alkollü sepetlerin fiyatı ise içindeki çeşitlere göre 14 milyon 990 bin, 19 milyon 990 bin ve 29 milyon 990 bin lira arasında değişiyor.

Yılbaşı sepetini kendin hazırla

Migros da alkollü ve alkolsüz sepetlerini 19 ve 35 milyon liralık 2 farklı seçenekle sunuyor. Sepetlerin içerisinde yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez oyunu tombala da bulunuyor.

Migros'un yılbaşı sepetlerine firmalardan büyük talep olduğu belirtilirken, dileyen müşterilerin kendi seçtiği ürünlerden yılbaşı paketi hazırlayabileceği bildirildi.

Alışveriş merkezlerinin standart yılbaşı sepeti alışkanlığına yeni bir boyut kazandıran Gima da, müşterilerine kendi yılbaşı sepetlerini oluşturma ayrıcalığı sağlıyor.

Gima müşterilerinin arzu ettikleri marka ve ürünlerle oluşturacakları sepetler, Gima tarafından kişiye özel yılbaşı sepeti olarak hazırlanıyor.

Marketlerin yanı sıra bazı mağazalar da müşterileri için yılbaşı sepetleri hazırlayarak satışa sundular. (aa)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle