GeriEkonomi Yapı Kredi'den yeni yıl kredileri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yapı Kredi'den yeni yıl kredileri

Yapı Kredi'den yeni yıl kredileri
refid:13239774 ilişkili resim dosyası

Yapı Kredi, yılbaşına özel müşterilerine üç farklı bireysel ihtiyaç kredisi hazırladı.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamada, 2010'a girerken müşterilerin değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla birbirinden farklı vade ve masraf yapısıyla "Düşük Faizli Çiçek Gibi Kredi", "Masrafsız Kredi" ve "Faizsiz Kredi" seçenekleri adı altında 3 farklı kredi paketi hazırlandığı kaydedildi.

Açıklamaya göre, Düşük Faizli Çiçek Gibi Kredi'nin faizleri aylık yüzde 0,52'den başlıyor. Tutar ve vadeye göre farklı komisyon oranları ve masraf uygulanan Düşük Faizli Çiçek Gibi Kredi, maksimum 20 bin TL ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabiliyor.

Vade sonuna kadar faiz ödemeden, sadece peşin komisyon ile alınabilen Faizsiz Kredi ise maksimum 5 bin TL için ve 12 aylık vadede kullanılabiliyor.

Hiçbir masraf veya komisyon ödemeden, sadece faiz ödeyerek kullanılabilecek Masrafsız Kredi'de ise tutar ve vade sınırı 10 bin TL ve 24 ay.

Kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin Turkcell ya da Vodafone'dan 4411;e Bireysel yazıp TCKN ve net gelirlerini kısa mesaj olarak göndermeleri veya adresinden başvuru yapmaları yeterli oluyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle