GeriEkonomi Yalıkavak’a ‘Süper Yat Marinası’ ödülü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yalıkavak’a ‘Süper Yat Marinası’ ödülü

Yalıkavak’a ‘Süper Yat Marinası’ ödülü

Yalıkavak Marina, dünya yatçılık sektörünün prestijli kurumlarından biri olan The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından ‘2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası’ ödülüne layık görüldü.

TYHA tarafından 28 Şubat’ta resmi olarak açıklanan ödüller; 24 Nisan 2019 tarihinde İngiltere’de özel bir törenle sahiplerini bulurken, Yalıkavak Marina’yı temsilen ödülü Marina Direktörü Deniz Akaltan teslim alacak.

Ödülün kendileri için önemine dikkat çeken Deniz Akaltan, şöyle konuştu: “Yalıkavak Marina olarak, 10 yıldır, tüm marina operasyonlarında servis kalitemizi yükseltmek için yatırımlarımızı artırarak sürdürüyoruz. Kurulduğumuz yıldan beri gösterdiğimiz emeklerin bu şekilde meyvesini vermesi ve misafirlerimizin ve müşterilerimizin bizler için oy vermiş olması bizim için oldukça mutluluk verici.

2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası, Türkiye’nin gururu ve yatçılık sektörünün marka elçisi Yalıkavak Marina olarak, yılda yaklaşık 120 ülkeden 2 milyon misafir ağırlıyor ve dünyaca ünlü etkinliklerde ülkemizi temsil ediyoruz. Bodrum yarımadasını ve Yalıkavak bölgesini uluslararası prestijli organizasyonlarda tanıtmaya ve ülkemizi gururla temsil etmeye devam edeceğiz. TYHA tarafından aldığımız ödül misyonumuz çerçevesinde attığımız stratejik adımlarda doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle