Uyumsoft 2012'de yüzde 35 büyüme hedefliyor

Hürriyet Haber
10.01.2012 - 13:45 | Son Güncelleme:

Yazılım ve danışmanlık şirketi Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 2012 yılında yüzde 35 büyüme hedefliyor.

Geçtiğimiz yıl, başarılı bir yıl geçirdiklerini kaydeden Uyumsoft Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder, “2011 yılı, firmamız açısından güzel bir yıl oldu. Üzerinde çalıştığımız ‘web tabanlı Uyumsoft ERP’ ürünümüzün ar-ge’sini tamamladık. Ülkemizin yanı sıra, 10’a yakın ülkede kamu ve özel sektörün bilgi sistemleri altyapısını kurduk ve 2011 yılını yüzde 40’a yakın büyümeyle kapattık.

“Bu yıl, dünya pazarlarına açılım ve pazarlama yılımız olacaktır. Bugüne kadar yaptığımız ar-ge çalışmalarının meyvelerini toplamaya başlayacağız. 2012 yılında, yüzde 35’in üzerinde büyüme hedefliyoruz” dedi.

‘Uyumsoft web tabanlı ERP’, ilk etapta 10 lisanı destekliyor

2012 yılının Uyumsoft için global pazarlar yılı olmaya devam edeceğini belirten Mehmet Önder, son 3 yıldır ar-ge olarak üzerinde yoğunlaştıkları ‘web tabanlı çok lisanlı Uyumsoft ERP çözümünü’, bu yıl yakın komşu ülkeler başta olmak üzere dünya pazarlarına sunacaklarını söyledi.

Uyumsoft web tabanlı ERP çözümünün İngilizce, Rusça, Arapça, Farsça, Azerice, Fransızca gibi 10 lisanı desteklediğini anlatan Mehmet Önder, “Ar-ge’sini tamamladığımız web tabanlı çözümlerimiz ile yazılım ve danışmanlık ihracatımızı arttıracağız. Örneğin, Türkiye merkezli bir firmanın, İngiltere ve Rusya’da tesisleri olduğunu düşünelim. Uyumsoft web tabanlı ERP ile, firmanın dünya genelindeki çalışanlarına istedikleri dilde programı kullanabilme imkanı sağlıyoruz. Uyumsoft olarak, 15 yılda elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile bölgesel ve global pazarlarda daha etkin olmak için hazırız” diye konuştu.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı