Ünlü patronlar denizin ortasında kaldı

DİNÇER GÖKÇE / hurriyet.com.tr
25.03.2016 - 01:56 | Son Güncelleme:

Dün akşam Bursa'daki Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katılmak için feribot ile Mudanya'ya giden çok sayıda işadamı, feribotun motorundaki arıza nedeniyle denizin ortasında kaldı. İşadamları ve diğer yolcuların bekleyişi yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Ünlü patronlar denizin ortasında kaldı

Yenikapı'dan Mudanya seferini yapan İDO'ya ait feribot dün akşam saat 17.30'da yola çıktı. Feribot 40-45 dakika kadar yol aldıktan sonra, aniden durdu.

Kısa bir bekleyişten sonra yapılan anonsta teknik bir arıza nedeniyle durulduğu belirtildi.

Bu bekleyişin yarım saat kadar sürebileceği ifade edildi. Feribotta bulunan yolcular, bu sürenin dolmasını beklerken yeni bir anons yapıldı ve arızanın sürdüğü, yarım saat kadar daha süreceği belirtildi. Bu sürenin sonuna gelindiğinde ise bir kez daha anons yapıldı ve arızanın yarım saat daha süreceği açıklandı. 

Feribotta bulunan yolcular arasında yarın başlayacak olan Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katılacak olan çok sayıda işadamı da bulunuyordu.

Bu işadamları arasında Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sami Kariyo, Sunset Mayo'nun patronu Kemalettin Güneş, Simit Sarayı'nın sahibi Abdullah Kavukçu, LC Waikiki patronu Vahap Küçük ve Defacto'nun CEO'su İhsan Ateş'in olduğu öğrenildi.

 Defacto'nun Genel Müdürü İhsan Ateş, 

Ünlü patronlar denizin ortasında kaldıFeribotta bekleyen isimler arasında Defacto'nun Genel Müdürü İhsan Ateş (sağda) ve BMD Başkanı Sami Kariyo da vardı. 

BEKLEYİŞ 1.5 SAAT SÜRDÜ

Çok sayıda yolcunun bulunduğu feribotta saat 20.30'da Mudanya'ya ulaştı. Arızanın, feribotun motorundan kaynaklandığı öğrenildi.
dgokce@hurriyet.com.tr

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı