GeriEkonomi Ünlü gezi blogger'larını sitesinde topladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlü gezi blogger'larını sitesinde topladı

Ünlü gezi blogger'larını sitesinde topladı
refid:27661900 ilişkili resim dosyası

Coral Travel&ODEON Tours, coraltatil.com web sitesinde bir ilki gerçekleştirdi. Türkiye’nin ünlü gezi blogger’ları Coraltatil.com web sitesi içinde yer alan yazıları ile tatil tecrübelerini en samimi şekliyle paylaşıyorlar.

Coral Travel, web sitesi içinde farklı destinasyonları, restoran tavsiyelerini, yeme-içme ve seyahat dünyasına dair sıradışı önerileri, Türkiye’nin önde gelen seyahat blogger’larının kaleminden sunuyor. Coraltatil.com’da yer alan bu uygulama ile misafirler başka kaynaklardan araştırma yapmalarına gerek kalmadan, kolayca, turlar veya bölgeler hakkında yaşanmış deneyimlere, tavsiyelere ve fotoğraflara ulaşabiliyorlar.

Türkiye pazarındaki tüketiciye 2006’dan beri tatil hizmetleri sunan ODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam ediyor. Coraltatil.com’un yepyeni uygulaması sayesinde seyahatseverler, ünlü blogger’ların hazırladıkları özgün içeriklerle; gezilecek yerler, görülecek şeyler, yapılması gereken aktiviteler, tadılması gereken lezzetleri ve alternatif eğlence önerilerini görme ve okuma fırsatı buluyorlar. Yazılara ana sayfadan ulaşılabileceği gibi, ilgi duyulan tur veya destinasyona ait alt sayfalardan da ulaşılabiliyor.

Tatil planlayan ve turlar hakkında bilgi almak isteyen herkes, dünyanın dört bir yanındaki güzellikleri keşfetmek, değişik lezzetler tatmak, farklı kültürleri tanımak için coraltatil.com web sitesini ve ünlü blogger’ların kişisel deneyimlerini inceleyerek kendilerine en uygun destinasyonu seçebilecekler.

GEZİ YAZILARINI YAZIYORLAR

Coral Travel&ODEON Tours İç Pazar Müdür Vekili Mehmet Kamçı, ‘‘Bu çalışma ile Türkiye’de ilk defa bir tur operatörünün web sitesinin içinde ünlü blogger’ların gezi yazıları yer alıyor. Çok sayıda özgün fotoğrafın da yer alacağı bu bölümde sitemizi ziyaret eden misafirler gitmek istedikleri ülkenin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinmenin yanı sıra günlük hayat hakkındaki detayları da blogger’larımızın yazılarından öğrenebiliyor olacak. Yazılara ana sayfadaki banner alanından ulaşılabildiği gibi, ilgi duyulan turun detaylarının yer aldığı alt sayfalardan da ulaşmak mümkün.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle