GeriEkonomi Ülker Madagaskar Penguenleri filmini çocuklarla buluşturacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ülker Madagaskar Penguenleri filmini çocuklarla buluşturacak

Ülker Madagaskar Penguenleri filmini çocuklarla buluşturacak

Ülker’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna geleneksel hale getirdiği “Ülker Çocuk Sinema Şenliği” bu yıl 9. kez çocukları mutlu edecek. Şenlikte bu yıl, animasyon tarihinin en komik filmlerinden biri olan Madagaskar Penguenleri gösterilecek.

16 Nisan Cumartesi günü ücretsiz gösterilecek filmin sonunda çocukları sürpriz hediyeler de bekliyor. Ülker Çocuk Sinema Şenliği sekiz yılda 1 milyonu aşkın çocuğu, sinemanın büyülü dünyası ile buluşturdu.

Ülker’in 9. kez düzenlediği Ülker Çocuk Sinema Şenliği’nde bu yıl çocuklar, animasyon tarihinin en komik filmlerinden biri olan Madagaskar Penguenleri filmini 23 Nisan hediyesi olarak ücretsiz izleyecek. 2008 yılından beri düzenlenen Ülker Çocuk Sinema Şenliği, bu yıl 16 Nisan Cumartesi günü çocuklarla buluşacak.

Çocukların ücretsiz ve eşit olarak yararlandığı Ülker Çocuk Sinema Şenliği, Türkiye’nin en yaygın sosyal sorumluluk projelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Şenlik, Yıldız Holding şirketleri çalışanlarının da içinde bulunduğu 500’ü aşkın kişiden oluşan bir ekip tarafından hayata geçiriliyor. Çocuklara, filmin sonunda içinde Ülker ürünlerinin bulunduğu kutu hediye ediliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle