GeriEkonomi Ülker, bayrama sürpriz tatlarla giriyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ülker, bayrama sürpriz tatlarla giriyor

Ülker, bayrama sürpriz tatlarla giriyor

Ülker, çikolata ve şekerlemedeki yeni ikramlıklarıyla Ramazan Bayramı hazırlıklarını tamamladı. İkramlık çikolatada yüzde 32’lik payla pazar lideri olan Ülker, bayramda artan çikolata ve şekerleme talebini karşılamak için hazırlıklarını tamamladı. Ülker, bu yıl çikolatada 28, şekerlemede ise 29 farklı ürün hazırladı.

ECE HİNDİSTAN CEVİZLİ SÜRPRİZİ

Bayrama sürprizlerle hazırlanan Ülker’in yeniliklerinin başında Ülker Albeni ve Ece hindistan cevizli geliyor. Ülker Albeni ilk defa ikramlık çikolata olarak şekerliklerdeki yerini alacak. Çeşnili ve dolgulu çikolata kategorisinde en büyük paya sahip, aynı zamanda kategorinin de lideri olan Ülker Ece Çikolata’da, klasik fındıklı tadının yanına yeni bir lezzet eklendi. Ülker Ece çikolatasının hindistan cevizi kremalı dolgulu çeşidi raflara çıktı.

İkramlık çikolatalar serisine yeni katılan, kakao krema dolgulu Ülker Buklet Çikolata, mor renkte şık tasarımlı kutusu ile hem misafirlere ikram etmek hem de hediye götürmek için lezzetli ve şık bir alternatif olacak.

Ülker Sırma fındıklı ve hindistan cevizli çikolata çeşitleri ise şık bir poşette farklı bir alternatif olacak.

Ülker, bayrama sürpriz tatlarla giriyor


Bayramda şekerleme tercih edenler de unutulmadı. Geleneksel Türk lokumundan esinlenerek ilk kez Ülker tarafından üretilen ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Lokumcuk’un, limon, mandalina, böğürtlen, elma ve nar çeşitlerine bu sene yaz mevsiminin vazgeçilmez karpuz tadı eklendi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle