GeriEkonomi TÜSİAD'da yeni isimler belirlendi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TÜSİAD'da yeni isimler belirlendi

TÜSİAD Başkanı Yücaoğlu, Genel Kurul'a Yönetim Kurulu Başkanı adayı olarak Tuncay Özilhan'ın, Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı adayı olarak da TÜSİAD eski Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kayhan'ın teklif edileceğini açıkladı.

Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Yücaoğlu, TÜSİAD'ın yeni yönetimi konusunda mutabakata varıldığını bildirdi.

Erkut Yücaoğlu, TÜSİAD'ın Tepebaşı'ndaki merkezinde düzenlenen "Sektör Dernekleri Platformu" toplantısı sonrasında, gazetecilerin Ocak ayında gerçekleştirilecek Genel Kurul'da yapılacak seçimlere ilişkin sorularını yanıtladı.

Yücaoğlu, Genel Kurul'a Yönetim Kurulu Başkanı adayı olarak Tuncay Özilhan'ın, Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı adayı olarak da TÜSİAD eski Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kayhan'ın teklif edileceğini açıkladı.

Yücaoğlu, "Neden tekrar aday olmuyorsunuz?" sorusunu ise, "Normal olarak son 14 senedir bütün başkanlar bir başkan hariç 2 sene görev yaptılar. Ben de herşeyi ölçüsünde tamamlamak istiyorum. İşlerime de dönmeye ihtiyacım var" diye yanıtladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle