GeriEkonomi Türkiye'ye getirildi! İlk defa tanıtılacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiye'ye getirildi! İlk defa tanıtılacak

Türkiye'ye getirildi! İlk defa tanıtılacak

“İnsan Güvenliği Radarı” Türkiye’ye getirildi. Sistem, IDEF’17 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda ilk defa canlı gösterimlerle yetkililere sunulacak.

AKBA Teknoloji ve Savunma Sanayi dünyaca ünlü Apstec Systems™ ile iş birliğine giderek, “İnsan Güvenliği Radarı”nı Türkiye’ye getirdi. Sistem, 9-12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek IDEF’17 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda ilk defa canlı gösterimlerle yetkililere sunulacak.

 AKBA Teknoloji ve Savunma Sanayi ve dünyaca ünlü Apstec Systems™, gerçekleştirdikleri iş birliğiyle İnsan Güvenliği Radarı (Human Security Radar-HSR®)’nı Türkiye’ye getirdi. Kalabalık alanlardaki güvenliği önemli ölçüde artırarak günümüzün tehditlerine karşı koruyacak olan İnsan Güvenliği Radarı, terörizme karşı verilen mücadeleye de büyük katkı sağlayacak.

“DÜNYADAKİ TEK KAPSAMLI ÇÖZÜM”

AKBA Teknoloji Kurucu Ortakları Şirzat Balin ve Osman Aksoy insan güvenliği radarı ile ilgili şunları söylediler; “2016 Kasım ayında İngiltere’de gerçekleştirilen Güvenlik Fuarı’nda Apstec’i gördüğümüzde, devletimize intihar bomba saldırılarıyla mücadelede yardımcı olacak nihai bir çözüm arayışındaydık. İnsan Güvenliği Radarı’na ait canlı demo gösterisinden o kadar etkilendik ki, Türkiye'de bir ortaklık modeli üzerinde görüşmelere başladık. Apstec’in, canlı bomba algılamasına yönelik benzersiz çözümü, dünyadaki tek kapsamlı çözüm. Bu sistemi Türkiye’ye getirmekteki temel amacımız, ülkemizin karşı karşıya kaldığı ulusal güvenlik tehditlerine kesin bir çözüm üretmek.”

DAVİD KELLERMANN: “KALABALIK ALANLARIN GÜVENLİK SEVİYESİ ARTACAK”

Gerçek zamanlı kitlesel toplum taraması ve tehdit algılama teknolojisi konusunda öncü ve yenilikçi kuruluş Apstec Systems Yönetim Kurulu Başkanı David Kellermann AKBA ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti ve ekledi: “Çözümlerimizi Türkiye pazarına ulaştırmak üzere AKBA ile çalıştığımız için büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Türkiye'de devlet, kamu kuruluşları ve özel sektör kuruluşlarına güvenlik ve savunma çözümleri sunan AKBA, müşterilerinin tam bir çözüm için gereksinim duyduğu yerel servis ve desteği sunacak bilgi, birikim ve kabiliyete sahip bir kuruluş. İnanıyoruz ki,  İnsan Güvenliği Radarı ve AKBA’nın yerel satış, kurulum ve servis kabiliyetleri, Türkiye'deki kuruluşların kalabalık alanlarındaki güvenliğini önemli ölçüde arttıracak, işe yarayan çözümler sunacaktır.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle