Türkiye’nin en iyi asansörleri seçildi

Hürriyet.com.tr
24.05.2017 - 16:41 | Son Güncelleme:

Asansör ve yürüyen merdivenleri denetleyen bir kuruluş olan Hollandalı Liftinstituut, her yıl yurtdışında gerçekleştirdiği ‘Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması’nı bu yıl Türkiye’de planladı.

Asansör ve yürüyen merdivenleri denetleyen bir kuruluş olan Hollandalı Liftinstituut, her yıl yurtdışında gerçekleştirdiği ‘Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması’nı bu yıl Türkiye’ye de taşıdı. Dünya devi firmanın Liftinstituut Solutions Türkiye ofisi tarafından İstanbul’da düzenlenen yarışmada, Türkiye’nin en iyi asansör ve yürüyen merdiven firmaları törenle ödüllerini aldılar. Her kategoride ürünün montajı/bakımı yapan firma ile ürünün sahibi/işletmecisi ödüllendirildiği yarışmada, 5 ayrı kategoride toplam 16 ödül verildi.

MONTAJ VE BAKIMIN EN İYİLERİ

Konut, rezidans, AVM, karma projeler, otel, sağlık kampüsü, ofis gibi gayrimenkul projelerine danışmanlık hizmeti veren Liftinstituut önderliğinde gerçekleştirilen Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması için bir ödül töreni düzenlendi. Liftinstituut’un denetlediği ve belgelendirdiği firmalar arasında yapılan yarışmada Türkiye’nin en iyi asansör ve yürüyen merdiven firmaları açıklandı.

“TÜRKİYE OFİSİ ORTADOĞU’NUN MERKEZİ”

Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması’nı her yıl yurtdışında ve uluslararası çapta düzenlediklerine dikkat çeken Liftinstituut CEO’su Albert-Jan Van Ommen; “Bu yıl ilk defa İstanbul’da düzenledik ve bundan sonra geleneksel hale getireceğiz” diyerek, şöyle devam etti: “Yarışmayı İstanbul’a taşıdık çünkü Türkiye ofisimiz bizim gözbebeğimiz. Hollanda dışındaki ilk ofisimizi 2002’de Türkiye’de açmıştık.

Şimdi tüm Ortadoğu ülkelerini Liftinstituut Solutions Türkiye ofisimiz ile İstanbul’dan yönetiyoruz. Yakın zamanda Türkiye’yi Ortadoğu’nun yatırım merkezi haline getirmeyi planlıyoruz ve bu yönde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim için Türkiye’deki asansörlerin dünya ve AB standartlarında olması büyük önem taşıyor. Bu nedenle de Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması’nı Türkiye’ye taşıdık.”

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı