GeriEkonomi Türkiyenin en büyük lojistik merkezlerinden biri Samsun'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiyenin en büyük lojistik merkezlerinden biri Samsun'da

Türkiyenin en büyük lojistik merkezlerinden biri Samsun'da

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Avrupa Birliği Delegasyonu Lojistik Merkezden Sorumlu üyeleri ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkililerini Samsun Lojistik Merkezinde ağırladı.

YAKIN zamanda hayata geçen Samsun Lojistik Merkezinde Avrupa Birliğinden gelen lojistik merkezden sorumlu delegasyon üyeleri ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileriyle bir araya gelerek merkezin değerlendirmesini yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Lojistik Merkezinin Samsunun tarihine geçecek bir yatırım olduğuna dikkat çekti.

Türkiyenin en büyük lojistik merkezlerinden birisinin Samsuna kazandırılmasının Samsunla birlikte Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacağını ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Türkiyenin yıllardır yükselen kalkınma hamlelerine Samsunda gerçekleşen bu yatırım büyük katkı sağlayacak. Çok büyük bütçelerle hayata geçen Samsun Lojistik Merkezi, Türkiyenin her yanından gelen müşterilerine hizmet vermeye başladı. Ben bu projenin hayata geçmesinde emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Samsunun ekonomik gelişimi için büyük önem arz eden merkezimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

Samsun Lojistik Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır katıldı.

 

 


 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle