GeriEkonomi Türkiye Başkanlığı'na yeni atama
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiye Başkanlığı'na yeni atama

Türkiye Başkanlığı'na yeni atama
refid:29869549-spot ilişkili resim dosyası

Dünyanın önde gelen online işlem ve yatırım uzmanı Saxo Bank, bugün Savaş Divanlıoğlu'nun Saxo Capital Markets Türkiye Başkanlığı'na atandığını açıkladı.

Saxo Capital Markets Türkiye Başkanlığı'na atanan Divanlıoğlu, bankanın Türkiye'deki operasyonlarından sorumlu olacak ve Saxo Bank Orta ve Doğu Avrupa Bölge Başkanı Emmanouil Lemonakis'e bağlı çalışacak.

Atamayla ilgili değerlendirme yapan Emmanouil Lemonakis, şunları söyledi: "Savaş Divanlıoğlu bize katıldığı için çok heyecanlıyız. Finans piyasalarının hem bireysel hem de kurumsal segmentlerinde sahip olduğu deneyim, Saxo Bank için stratejik öneme sahip. Türkiye'deki büyüme fırsatlarını yakalarken çok önemli olacak. Divanlıoğlu'nun bize katılmasıyla birlikte yatırım işlemlerinin geleceğini şekillendiren ve küresel piyasalara erişmek isteyen sofistike yatırımcılarla kurumların tercih ettiği platform olma hedefimiz devam ediyor."

Divanlıoğlu'nun ataması yeni kuşak Türk yatırımcılarının ihtiyaçları için dizayn edilen kullanımı kolay yeni nesil akıllı işlem platformu SaxoTraderGo'nun lansmanının ardından geldi. Saxo Bank, geleceğin işlem ihtiyaçlarına özel olarak tasarımı yapılan ve uluslararası piyasalarda dünya hisse senetleri, opsiyonlar, vadeli işlemler, para birimleri dahil 30 binin üstünde yatırım aracını müşterilerine sunan SaxoTraderGo’yu Türk yatırımcısının hizmetine sunmuştu. SaxoTraderGo, baştan sona kullanım kolaylığı, performans ve masaüstüyle mobil cihazlar arasında sorunsuz entegrasyona odaklanılarak yaratıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle