GeriEkonomi Türk Telekom'dan iddialara yanıt
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk Telekom'dan iddialara yanıt

Türk Telekom'dan iddialara yanıt
refid:16934371 ilişkili resim dosyası

Türk Telekom, son dönemde internette ve bazı sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan şirketle ilgili iddialara yanıt verdi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Telefon 4 kere çaldıktan sonra devreye girdiği belirtilen mesaj hizmeti ile ilgili tahsil edildiği kaydedilen 5TL'lik bir ücret söz konusu değildir. Standart mesaj kutusu ve bırakılan mesajların dinlenmesi ücretsizdir. Sinyal sesinden sonra mesaj bırakan kullanıcılar ise kendi tarifeleri üzerinden mesaj bıraktıkları numarayı arama bedelinden ücretlendirilmektedir. 118 bilinmeyen numaralar servisi bugün 11811 ve Türk Telekom Grubu şirketi AssissTT tarafından sunulan 11818 numaraları ile birlikte çeşitli şirketler tarafından 118 XX şeklindeki değişik son 2 haneli numaralar ile sunulmaktadır. Bu hizmet ile ilgili verilen süre ve fiyat bilgileri de gerçekleri yansıtmamaktadır."

Türk Telekom'un 81 ilde 27 bini aşkın çalışanı ile hizmet verdiği belirtilen açıklamada, "internette, sosyal paylaşım sitelerinde kasıtlı olarak yayılan karalama amaçlı elektronik posta ve iddialar ile ilgili her türlü yasal hakkımızı kullanacağız" denildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle