GeriEkonomi Türk Telekom'a ödül
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk Telekom'a ödül

Türk Telekom, çevre bilincinin artırılması amacıyla hayata geçirdiği E-Fatura Ormanları projesiyle bir uluslararası ödül kazandı.

Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, İngiltere merkezli Halkla İlişkiler Birliği Chartered Institute of Public Relations (CIPR) tarafından her yıl düzenli olarak verilen Mükemmellik Ödüllerinde, Türk Telekom'a E-Fatura Ormanları Projesiyle “En İyi Kurumsal ve İş İletişimi” dalında ödül verildi.

Avrupa'da halkla ilişkiler ve iletişim alanında öne çıkan projeleri ödüllendirmek ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla düzenlenen CIPR Mükemmellik Ödülleri kapsamında bu yıl, 900'ün üzerinde alınan başvuru arasından 26 proje ödüllendirildi.

Açıklamaya göre, 7 Temmuz'da Londra;da düzenlenen ödül töreninde Türk Telekom'un E-Fatura Ormanları Projesi kazananlar arasında yerini aldı.
Türkiye'nin dört bir yanında yaklaşık 100 bin ağaç dikilmesinin hedeflendiği E-Fatura Ormanları projesi çerçevesinde, bugüne kadar toplam 64 ilde 89 bin ağaca ulaşan dikim törenleri, Türk Telekom Okulları öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti.

E-Fatura Ormanları projesi, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) ve Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından da ödüllendirilmişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle