GeriEkonomi Toprak'ın iki şirketi daha satılıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Toprak'ın iki şirketi daha satılıyor

Toprak'ın iki şirketi daha satılıyor
refid:15098039 ilişkili resim dosyası

TMSF, Toprak Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile Toprak Lice Yağ ve Yem Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü satışa çıkardı. Toprak Demirdöküm'ün ihalesi 19 milyon 600 bin dolar muhammen bedelle 12 Temmuz’da, Toprak Lice Yağ ve Yem'in ihalesi ise 13 milyon 200 bin dolarla muhammen bedelle 13 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

TMSF’nin ilanları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Toprak Demirdöküm’ü 19 milyon 600 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkaran TMSF, ihaleye katılacaklardan 1 milyon 960 bin dolar teminat alacak. Teminatın yatırıldığını gösteren dekont ve gerekli evraklar 9 Temmuz saat 17.00’a kadar satış komisyonuna teslim edilecek. İhale 12 Temmuz saat 11.00’da İstanbul’daki Fon merkezinde yapılacak. İhale kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak. Açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek. Tesis ziyareti 23 Haziran ile 7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Kurul”un ihaleye pazarlık usulü ile devam edilmesine karar vermesi halinde pazarlık 16 Temmuz saat 11.00’de “Fon”un Merkezi’nde yapılacak.

TOPRAK LİCE YAĞ VE YEM'İN İHALESİ 13 TEMMUZ'DA

Toprak Lice Yağ ve Yem Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün muhammen bedeli 13 milyon 200 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkarılacak. İhaleye katılabilmek için 1 milyon 320 bin dolar teminat yatırılacak. Başvurular 12 Temmuz saat 17.00’a kadar yapılacak. İhale 13 Temmuz tarihinde saat 11.00’de gerçekleştirilecek. İhale kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak. Açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek. Tesis ziyareti 23 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında açık tutulacak. Kurul’un ihaleye pazarlık usulü ile devam edilmesine karar vermesi halinde pazarlık 16 Temmuz saat 14.00’da yapılacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle