GeriEkonomi Tombala sanal ortama taşındı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tombala sanal ortama taşındı

Tombala sanal ortama taşındı
refid:13181429 ilişkili resim dosyası

Yılbaşlarının vazgeçilmez oyunlarında olan tombala sanal ortamda da insanları biraraya getirecek.

Online platformda faaliyet gösteren adinteractive, tombala oyununu sanal ortama taşıdı.10 saniyede bir yeni numara çekilişinin yapıldığı oyunda, yarışmacılar çıkan numaraları ekrandaki listeden kendi kartlarındaki ilgili numaranın üzerine sürüklüyorlar. Ekranda anlık olarak çekilen numaralar, önceden çekilmiş numaralar, en son çekilen numaralar ve çinko/tombala yapanlar görüntüleniyor. Ancak yarışmacıların dikkat etmesi gereken önemli bir nokta var: Yarışmacılar çinko veya tombala yaptıklarında ekranda yer alan ilgili butonları tıklamaları gerekiyor. Çinko/tombala yapmalarına rağmen ilgili butonları tıklamazlarsa ödül kazanma şansını kaybedebiliyorlar. Oyunda 1. ve 2. çinko ile Tombala yapan herkesi ise sürpriz ödüller bekliyor.

Proje kapsamındaki www.boschworld.com’daki tombala oyunu, 14 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında, her gün saat 9.30, 13.30 ve 21.30 saatlerinde  yapılacak tombala çekilişlerinde çinko ve tombala yapanları kazandırıyor. İstenilen yer, etap ve mahalleden sanal bir evin alınabildiği binlerce üyenin vakit geçirdiği sitede Tombala Lounge, çekiliş saatinden 15 dakika önce açılıyor ve 15 dakika sonra kapanıyor. İstenildiğinde çekiliş başlamadan önce sistem tarafından otomatik olarak verilen tombala kartını da değiştirebildiğiniz oyunda, Tombala Lounge’un açık olduğu zaman Lounge’da bulunan BoschWorld sakinleriyle sohbet de edebiliyorsunuz.

BoschWorld tombala oyunu ile geleneksel yılbaşı eğlencesini sanal platforma taşıyan adinteractive, geleneksel pazarlama pastasının dramatik oranda küçüldüğü 2009’un birinci çeyreğinde yüzde 85 gibi rekor bir oranda büyüme gösterdi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle