GeriEkonomi THY, Barcelona gibi Manchester yıldızlarını da reklamda oynatacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

THY, Barcelona gibi Manchester yıldızlarını da reklamda oynatacak

THY, Barcelona gibi Manchester yıldızlarını da reklamda oynatacak
refid:13561024 ilişkili resim dosyası

Türk Hava Yolları (THY) İspanyol futbol takımı Bancelona FC’den sonra dünya futbol devlerinden İngiliz futbol kulübü Manchester United ile de sponsorluk için anlaştı.

THY resmi taşıyıcı sıfatıyla Manchester United’ın İngiltere dışında gerçekleşecek turnuvalara ve kamplara havayolu ulaşımını yapacak. Anlaşma uyarınca THY, Manchester United takımının futbolcuları ile reklam filmi çekebilecek, bazı PR aktivitelerinde oyuncular da yer alabilecek. Dünyada bu sponsorluğun iletişim ve reklamını da yapabilecek ve Manchester United TV kanalında spot reklam yayınlama hakkı elde edecek. Yapılan açıklamada, THY ile Manchester United arasındaki sponsorluk anlaşmasının resmi töreninin önümüzdeki günlerde Old Trafford Stadı’nda gerçekleştirileceği bildirildi.
3.5 yıllık sponsorluk
THY’den yapılan açıklamada THY’nin, 3.5 Yıllık sponsorluk anlaşması çerçevesinde, kulübün kendi sahası Old Trafford Stadı’ndaki reklam panoları başta olmak üzere tüm internet dahil mecralarında reklam ve logoları ile yer alacağı belirtildi.THY Anonim Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu sponsorluk anlaşmasını son derece önemsediklerini ve bu işbirliğinin global marka olma yolunda emin adımlarla giden THY’ye önemli katkılarda bulunacağını ifade etti. İngiltere’nin en büyük futbol kulüplerinden birinin resmi taşıyıcısı olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Topçu, anlaşmanın her iki kurum için de çok önemli getirileri olacağını söyledi. (ANKA)
Yorumları Göster
Yorumları Gizle