GeriEkonomi THK Başkanı Öktem: Önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları bıraktık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

THK Başkanı Öktem: Önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları bıraktık

THK Başkanı Öktem: Önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları bıraktık
refid:28216062 ilişkili resim dosyası

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Vacit Öktem, halkın artık çok farklı bir THK göreceğini belirterek, "Tüm şeffaflığımızla asli işimiz olan havacılık faaliyetlerine önem vereceğiz. Holdingleşme düşüncesiyle maalesef geri plana itilmiş asli işimiz olan havacılık eğitimlerimizi süratle eski parlak günlerine taşıyacak adımları atacağız" dedi. Öktem, önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları yargıya bırakıp ileriye baktıklarını dile getirdi.

Öktem, THK'nın kuruluşunun 90. yıldönümü dolayısıyla alışveriş merkezi Ankamall'ın sergi alanında, 41 ilin havadan çekilen fotoğraflarının yer aldığı "Gökyüzünden Türkiye Manzaraları" adlı fotoğraf sergisinin açılışını yaptı. Öktem, önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları yargıya bırakıp ileriye baktıklarını dile getirerek, "Hepsi ülkemizin dört bir yanından seçilerek gelen merkez kurullarımızla, halkımıza, hedefi sadece sportif ve amatör havacılık olan ve havacılığın dışında hiçbir uğraşı olmayan dürüst ve şeffaf bir THK vadediyoruz. Halkımız bize inansın ve güvensin" dedi.

THK Başkanı Öktem: Önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları bıraktık OSMAN YILDIRIM GÖZALTINA ALINDI

THK Başkanı Öktem: Önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları bıraktık


Vacit Öktem, basın açıklamasının ardından, Tarsus'ta öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın fotoğrafının yer aldığı ve "Özgecan Aslan bulutlarda rahat uyu" yazılı afişin asılı olduğu balonu, hava muhalefeti nedeniyle uçuramadıklarını belirterek, Özgecan Aslan'ın ailesinin ve yakınlarının acısını paylaştıklarını söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle