GeriEkonomi The Woo'dan ziyaretçilerine hediye yağmuru
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

The Woo'dan ziyaretçilerine hediye yağmuru

Ev ve ev yaşamı ile ilgili binlerce çeşit ürünü yenilikçi ve dinamik bir anlayışla Türk tüketicisi ile buluşturan The WOO, Palladium Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Mağazayı 20 Kasım –10 Aralık tarihleri arasında ziyaret eden herkes, alışveriş yapma zorunluluğu olmadan hediye yağmuruna tutuluyor.

Herkesin farklı yaşam mekânları arasında keyifle dolaşabildiği, özgürce alışveriş yapabildiği The WOO’da yaklaşık bir ay boyunca alışveriş yapma şartı aramadan herkese hediye kuponları dağıtılacak.

“Evim için, benim için” sloganı ile hayatımıza giren The WOO, ev yaşamının tüm ihtiyaçlarına dair farklı beğeni ve tarzlara uygun ürünleri aynı çatı altında sunuyor. The WOO, 20 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında mağazayı ziyaret eden tüm ziyaretçilere alışveriş yapma koşulu olmadan hediye kuponu veriyor. The WOO mağazasını ziyaret edip kupon dolduranlar arasından 1 kişiye 5 bin, 2 kişiye 2 bin 500, 3 kişiye bin Türk Lirası değerinde hediye çeki verilecek.  Aralık ayının son haftasına kadar devam eden The WOO’nun bu eşsiz hediye yağmuruna siz de tutulabilirsiniz. Milli Piyango tarafından onaylı kampanyanın kazanan talihlileri 30 Aralık tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenerek, 5 Ocak 2010 Salı günü Bugün Gazetesi’nde ilan edilecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle