The WOO ilk mağazasını açtı

Hürriyet Haber
19.11.2009 - 14:28 | Son Güncelleme:

The WOO, ev ve ev yaşamı ile ilgili, mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan terliğe binlerce çeşit ürünü, yenilikçi bir anlayış ile Türk tüketicisi ile buluşturdu.

The WOO'nun Türkiye'deki ilk mağazası Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi'nde açıldı. Mağazanın açılmasına ilişkin, AA muhabirine bilgi veren The WOO Genel Müdürü Mete Övür, mağazanın “Evim içim, benim için” sloganıyla herkese hitap edebilecek, yeni ev kuracaklar, evini yeniden dekore etmek isteyenler veya farklı ürünlerle evine ve ev yaşamına yeni bir renk katmak isteyenler için yepyeni bir marka oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.

Övür, “Farklı tarzlarda çok çeşitli ev dekorasyonu ve ev yaşam ürünlerini aynı mekanda buluşturuyoruz. Başka bir örneğimiz yok. Çünkü biz tüketicilerin beklentilerine göre, mimari bilgi ve tecrübemizi ortaya koyarak ürünler tasarlıyoruz” dedi.

Evine özen gösteren her insanın bu mağazada kendisine göre bir şeyler bulabileceğini belirten Övür, bu mağazada her ürünün bir konsept içinde mimari tasarımla dekore edildiğini, buraya gelen müşterilerin, ev terliğinden, mobilyasına, banyo havlusundan halıya kadar her ürünü bulabileceklerini anlattı.

Övür, The WOO mağazasında satılmaya başlanan ürünlerin birçoğunun kurdukları bir ekip tarafından tasarlandığını, dünyada bu üretimi en iyi yapabilecek fabrikalarda üretildiğini savunarak, amaçlarının Türkiye'den çıkmış, ama tüm dünyada tanınan global bir ev dekorasyon mağazası yaratmak olduğunu aktardı.

Mağazadaki ürünlerin fiyatlarının her kesimden insana uygun olduğunu ifade eden Övür, “Bu mağazada bir koltuğu 3-4 bin liraya da bulabilirsiniz, 300-500 liraya da” diye konuştu.

Övür, yeni evini kurmak isteyenlerin ya da evinde değişiklik yaratmak isteyenlerin mağazada alacakları her ürünün bir konsept içinde birbirine uygun tasarlandığını, bir banyo perdesinin, yere serilecek paspasla ve diş fırçalıkla aynı üretildiğini bu nedenle insanların burada özgün ürünler bulabileceğini dile getirdi.

Bir diğer The WOO mağazasının 2010 yılının şubat ayında Forum İstanbul'da açılacağını belirten Övür, “Herkesin kendi evinin mimarı olabilmesi için ürünler mağazamızda mimar gözüyle dekore edildi. Hedefimiz ilk 5 yılda dünya çapında 20 mağazaya ulaşmak” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı