TETSİAD yönetimi güven tazeledi

AA
28.06.2013 - 15:08 | Son Güncelleme:

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) olağan genel kurulunda Yaşar Küçükçalık oy birliğiyle yeniden başkan seçildi.

İstanbul Wow Otel'de yapılan genel kurulda TETSİAD Başkanı Yaşar Küçükçalık yeniden başkanlığa seçilirken, yeni yönetim kurulunda yer alan isimler ve görevleri şöyle oldu:

Başkan Yaşar Küçükçalık, başkan yardımcıları Ali Sami Aydın ve Zafer Kantarcı ile üyeler Ufuk Ocak, Erdoğan Baydemir, Mehmet Fatih Dereköylü, Cengiz Özmen, Bülent Koçak, Abdülhadi Köseoğlu, Vehbi Akman ve Can Tanrıverdi.

Küçükçalık, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yeniden başkanlığa seçilmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerini iletti. Sivil toplum kuruluşlarının hayati fonksiyonuna dikkati çeken Küçükçalık, sektörün birlikte hareket etmesi halinde seslerinin daha güçlü çıkacağını ve sektörün yaşadığı sıkıntıların daha kolay aşılabileceğini dile getirdi.

Bir yıllık siparişlerin alındığı Evteks fuarını başarıyla gerçekleştirdiklerini belirten Küçükçalık, fuarın her geçen yıl daha önemli hale geldiğini kaydetti.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı