GeriEkonomi Telsim'den basın mensubuna özel tarife
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Telsim'den basın mensubuna özel tarife

Telsim, her medya mensubuyla dört yakınına, birbirleriyle ücretsiz konuşma ve veri iletişimi yapma imkanı veren tarife hazırladı. Faturalı hattı tercih edenler, ayda 8.9 YTL sabit ücret karşılığında 300 dakika ücretsiz grup içi görüşme imkanının sahibi oluyor.

Faturalı ve faturasız hat tercihinin yapılabildiği yeni tarifede, kullanıcılara avantajlı hizmetler sunuluyor. Faturalı hattı tercih edenler, ayda 8.9 YTL sabit ücret karşılığında 300 dakika ücretsiz grup içi görüşme imkanının sahibi oluyor.

Faturalı hattı seçen basın mensuplarına SIM kartları ücretsiz olarak hediye ediliyor. Ayrıca, 22 YTL değerindeki ilk abonelik Özel İletişim Vergisi de Telsim tarafından karşılanıyor. Kontörlü hatları seçenler ise her ay ilk 250 kontör yüklemelerinden sonra bir kereye mahsus grup içinde 200 dakika ücretsiz konuşabiliyorlar.

Telsim'in yeni tarifesinde ayrıca, medya şirketlerine ve sarı basın kartı sahiplerine açılan hatlar için ilk 6 ay sınırsız ve ücretsiz yurtiçi GPRS servisi sunuluyor.

Gazetecilere, kurumlarıyla aralarındaki mobil veri iletişimini hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirme fırsatı sunan GPRS'in ilk 6 aydan sonraki kullanımında ise kademeli tarife üzerinden yüzde 30 indirim uygulanacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle