GeriEkonomi Tatlı kapışma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlı kapışma

Tatlı kapışma
refid:26808447 ilişkili resim dosyası

Güllüoğlu’ndan Dominos’a sosyal medyada cevap.

“RAMAZAN tatlısız olmaz” diye tweet atan Dominos’a, Güllüoğlu Baklava’nın ortağı Murat Güllü, “Biz bu yüzden varız zaten, siz de ramazan pizzası falan yapsanıza” cevabı verdi.

GAZİANTEPLİ ünlü baklavacı Elmacıpazarı Güllüoğlu Baklava, resmi Twitter hesabından ABD’li pizza zinciri Dominos’a verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti. Önceki gün “Ramazan tatlısız olmaz” yazarak tatlı çeşitlerini Twitter’da paylaşan Dominos’a, Elmacıpazarı Güllüoğlu Baklava’nın ortağı Murat Güllü, “Biz bu yüzden varız zaten, siz de Ramazan Pizzası falan yapsanıza” cevabı verdi. Dakikalar içerisinde 500’den fazla retweet alan Güllü’nün mesajı sosyal medya fenomenine dönüştü.

EVDE OTURURKEN YAZDI

Şirketin sosyal medya hesabını abisi Cevat Güllü ile birlikte yönettiğini söyleyen Murat Güllü, “100 yılı aşkın tatlıyıcıyz. Bir pizzacının tatlı ürünlerini öne çıkarmaması gerekiyor. Böyle düşünerek evde otururken Dominos’a cevap yazdım. Olumlu geri bildirimler aldım” dedi. Güllü sözlerine şu şekilde devam etti: “Güzel bir orta geldi. Ben de bunu güzel bir vole vuruşuyla gole çevirdim. Ancak bunu yaparken karşı tarafı da incitmemeye çalıştım.”

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle