Tarım fuarına Uzel damgası

Hürriyet Haber
20.12.2009 - 14:10 | Son Güncelleme:

Kendi markası ile ilk traktörünü Ekim 2009 tarihinde görücüye çıkaran Uzel, Avrasya Tarım 2009 Fuarı’nda sergilediği dokuz modeliyle üreticilerden büyük ilgi gördü.

1961 yılından beri ürettiği sayısız traktörle, Türk tarım sektörüne büyük katkılar sağlayan Uzel, artık kendi markasıyla üretim yapıyor.

Avrasya Tarım 2009 Fuarı’nda konuşan Uzel Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uzel, 47 yıllık  bilgi ve tecrübelerini Uzel traktör markası için sarf ettiklerinin altını çizerek, “Fuarda Uzel standını ziyaret edenlerin yoğunluğunun  markamıza olan güvenin en güzel göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Pazardaki daralmaya rağmen talebi karşılamakta zorlanıyoruz. Türkiye genelinde 80 bayimiz ile satış ve satış sonrası hizmetlerimizi kusursuz yerine getiriyoruz.” dedi.

Nostaljik kırmızı traktörü kendi markalarıyla üretmeye başlamanın kendileri için manevi açıdan da çok önemli olduğunu vurgulayan Uzel, aylık üretim kapasiteleri ile pazar liderliğine yakın seyir izlediklerinin altını çizerek hedeflerinin 2010 yılında yurtiçinde pazar liderliğine yükselmek ve yurtdışında ise satış ağının geliştirilmesini sağlamak olduğunu ifade etti. 

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı