Taksitle saç ektirme dönemi başlıyor

Hürriyet Haber
29.12.2009 - 16:22 | Son Güncelleme:

Société Générale Bankası saç ektirmek isteyenler için kredi imkanı sunuyor.

Bankalar otomotiv, konut, ihtiyaç kredisi gibi temel ihtiyaçlardan sonra şimdi de farklı alanda kredi imkanları da sunuluyor. Société Générale Bankası İstanbul Şubesi ile Esteworld Uluslararası Estetik Merkezleri işbirliği yaparak saç ektirmek isteyenlere 36 aya varan taksit seçeneğiyle özel tüketici kredisi,  S.E.K (saç ekim kredisi) sunuyorlar.

Saç ekimi yaptırmak isteyen ve kredi kullanmak isteyenler sadece kimlik numaralarıyla Esteworld güzellik merkezlerinin şubelerinden krediye başvurabiliyor ve başvuru sonucunu yarım saat içinde öğrenebiliyorlar.

Esteworld güzellik merkezlerinde, saç ekimi yaptıracak müşteriler bankanın 36 aya varan kredi seçeneklerinden hiçbir dosya masrafı ödemeden ve uygun faiz oranıyla kredi kullanabilecek.

İşbirliği ile ilgili görüşlerini açıklayan Esteworld Medikal Direktörü Dr. Servet Terziler, saçsızlık sorununun, en doğal yöntemlerden biri olan saç ekimi sayesinde tarihte kaldığını vurgulayarak şunları söyledi:

“ Saçlarını kaybetmiş olan kişiler 5-6 saatlik bir operasyon ile tekrar eski saçlarına kavuşabiliyorlar. En son bilimsel yöntemlerle, uzman plastik cerrah eşliğinde gerçekleşen saç ekimi için maddi konulardaki engelleri de bu işbirliği ile aşmış olduk. İnsanlar bir dakikada, bu özel tüketici kredisine başvurabiliyor ve bankadan yarım saat içinde başvuru sonucunu öğrenip saçlarını hemen ektirebiliyorlar.”

 

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı