GeriEkonomi Suna Kıraç’ın ’Ömrümden Uzun İdeallerim’i 125 bin sattı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Suna Kıraç’ın ’Ömrümden Uzun İdeallerim’i 125 bin sattı

KOÇ Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Suna Kıraç ’ın, 15 Haziran ’da çıkan "Ömrümden Uzun İdeallerim Var! " adlı kitabı, 1.5 ayda 100 bin adet sattı. Tüm baskılardaki kitap sayısı 125 bine ulaştı. 10 YTL ’den satışa sunulan ve tüm geliri, Suna Kıraç ’ın fikir önderi ve kurucularından olduğu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ’na bırakılan kitabın satışı, sadece Migros ve Tansaş satış noktalarında 40 bini geçti. Vakfın Türkiye çapındaki eğitim faaliyetlerine de önemli bir katma değer sağlayan "Ömrümden Uzun İdeallerim Var! " kitabının tirajının yaz sonuna kadar 200 bin ’e ulaşacağı öngörülüyor.

Suna Kıraç ’ın 1998 yılında yazmaya başladığı ve sağlık sorunları nedeniyle yarım bırakmak zorunda kaldığı anı kitabını, eşi İnan Kıraç ve mesai arkadaşı Cengiz Solakoğlu’nun yardımı, gazeteci Rıdvan Akar ’ın editörlüğünde tamamlamıştı.

İLAÇ TAVSİYE EDENLER VAR: Okurlardan gelen mektupları annesine okuyan İpek Kıraç; "Annem Suna Kıraç ’ın yaşamını ve hastalığıyla mücadelesini açık yüreklilikle anlatan "Ömrümden Uzun İdeallerim Var! " kitabına Türk halkının gösterdiği samimi ilgiden, annem başta olmak üzere hepimiz çok etkilendik. Mektupların hemen hepsi cesaret verici dilekler içeriyor. İlaç tavsiye edenler ve gönderenler bile var. Annemin mücadelesini okuyarak hayata sarılanlar büyük çoğunlukta. Kamuoyunun ilgisine, beğenisine, dilek ve dualarına içtenlikle teşekkür ediyoruz. " diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle