Şirketlerden

Hürriyet Haber
19.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

DEMİR Sigorta, L.C. Waikiki markasının üreticisi Taha Holding Grubu'na bağlı Bilge Örme, Ebru Tekstil, Taha Tekstil, Talu Tekstil ve Yün Tekstil şirketlerini toplam 5 trilyonluk teminat ile yangın ve ek teminatlar rizikolarına karşı sigortadı.

UNIVERSAL Sigorta'sının sigortaladığı yapımına 1995 yılında başlanan Niğde Bor yakınlarındaki Postallı Göleti inşaatı devam ediyor. Teminatı 828 milyar liraya yükseltilen göletin yapımını Baki Yapı Ltd. şirketi üstleniyor.

BAYINDIR Hayat Sigorta İstanbul Bölge Müdürlüğü yeni adresine taşındı. Bayındır Hayat'ın Mecideköy'deki yeni merkezinin açılışı için bir tören düzenlendi.

MAGDEBURGER Sigorta, Borusan Makina'ya ait iş makinalarını 25 bin dolar bedelle güvence altına aldı. Magdeburger aynı zamanda Borusan Birleşik Boru'nun Halkalı tesislerini 9 bin dolar sigorta bedeli üzerinden sigortaladı.

EMEK Sigorta, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda yeni ürünü ‘‘Geri Dönüş Teminatlı Yurtdışı Tur Poliçesi’’ni tanıttı.

SANKO Sigorta, Mis Çikolata Gıda Sanayi'nin İstanbul'daki fabrikasını 4.6 milyon dolara, Trakya Ytong Sanayi'nin Tekirdağ'daki fabrikasını ise 12 milyon dolara sigortaladı.

KAPİTAL Sigorta, Çalık Grubu şirketleriyle ‘‘Emtia Nakliyat Sigortaları’’ için abonman sözleşmesi yaptı. Kapital, aynı zamanda Demirören Grubu'na ait Milgaz, Milengaz, Likidgaz ve Mutfakgaz firmalarını sigortaladı.

İHLAS Sigorta, Karabük Demir Çelik ve İstanbul Deniz Otobüslerini sigortaladı.

BAYINDIR Sigorta'da, personele bilgisayar eğitimi ve telefonda konuşma teknikleri eğitimi verildi.Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı