GeriEkonomi Sıcak sıcak ‘Getir’ecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sıcak sıcak ‘Getir’ecek

Sıcak sıcak ‘Getir’ecek

Market ürünlerini 10 dakikada kullanıcıların kapısına teslim eden mobil ticaret girişimi ‘Getir’ yemek siparişi işini hayata geçirdi.

GetirYemek’ adındaki yeni servis ile sipariş verildiğinde restoranlar yemeği hazırlarken Getir kuryeleri yola çıkıyor. Yemek hazır olduğunda Getir kuryeleri yemeği bekletmeden sipariş veren kullanıcıya teslim ediyor. Paylaşılan bilgilere göre 20 dakika sürede teslim edilmesi amaçlanan GetirYemek ile yemeklerin sıcak bir şekilde adrese ulaştırılması hedefleniyor. Sipariş durumunun canlı olarak takip edilebildiği uygulamada kullanıcılar, harita üzerinden siparişlerinin kendisine ne zaman ulaşacağını da anlık olarak izleyebiliyor. 7 Şubat’ta hayata geçen GetirYemek’e binin üzerinde restoran iş ortağı oldu. 2 bin kişilik ekibiyle hizmet veren Getir, yeni girişimiyle 500’ün üzerinde kişiye de istihdam sağladı.

YÜZDE YÜZ YERLİ

Getir ile yepyeni bir girişime daha imza attıklarını ifade eden Getir Kurucusu Nazım Salur, “Yemekleri Getir güvencesi ile 7/24 kullanıcılarımıza ulaştıracağız. Yüzde yüz Türk girişimi olarak halkımıza ve teknolojimize güvenimiz tam. Getir ile daha önce yapılmamış bir sistemi hayata geçirmiştik şimdi 3.5 yıldır uzmanlaştığımız alanda yeni bir girişim ile kullanıcılarımızın hayatını daha da kolaylaştıracağız. Sahip olduğumuz kalite ve güven anlayışıyla zamanla yarışan İstanbulluları 7/24 sıcak yemek ile buluşturacağız. Kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vererek hızımızı yemek alanında da göstermeyi hedefliyoruz. 2018 yılında elde ettiğimiz başarıları 2019 yılında artırıp kullanıcılarımızın memnuniyeti için daha çok çalışacağız. Halkımızın standartlarını yükseltip onları mutlu edebildiğimiz için çok gururluyuz” dedi.

Sıcak sıcak ‘Getir’ecek

Yorumları Göster
Yorumları Gizle