GeriEkonomi Seyahat sigortası ile tatilde kötü anılara son
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seyahat sigortası ile tatilde kötü anılara son

SEYAHATE çıkanlar içinde pek çok kişi; uçakta rötar, bagajdan çıkmayan bavullar, ucuz atlatılan ya da atlatılamayan kazalar, ani hastalıklar gibi kötü anılarla geri dönüyor. Bu yüzden yolculuğunda kendini güvende hissetmek isteyenler, seyahat sigortasını tercih ediyor.

Güneş Sigorta'nın seyahat sigortası, hırsızlıktan kazaya, yolculuk sırasında başınıza gelebilecek her türlü tatsızlığın giderilmesini sağlayan bir ürün. Hem kişiyi güvence altına alıyor hem de gerektiğinde hayatı kolaylaştırıyor. Ürün, yurtdışında, hastalanma vs. anında tıbbi tedavi sağlıyor. Kazada sakatlık meydana gelirse sürekli sakatlık, ölüm söz konusu ölüm teminatları var. Herhangi bir ilacın yurt içi ve yurt dışından hızla temini de bu sigorta ile garanti ediliyor. Yalnız başına kaza geçiren sigortalıya, ameliyat anında yanında istediği herhangi bir kişinin ücretsiz ulaştırılması teminat kapsamında. Aniden seyahatten dönülmesi halinde acil geri dönüş masrafı karşılanıyor. Bagaj kaybının limitlerle tazmini, yurt dışında hırsızlık, kaza anında nakit para temini limitler dahilinde bulunuyor. Sigorta ile birlikte sunulan danışmanlık hizmeti, her ülke hatta eyalet için ayrı bilgiler ve tercüme servisi ile kişinin çok zor anlarında paha biçilmez bir hizmet sunuyor.

FİYATLAR

Seyahat Sigorta; Ekonomik Kart, Gold Kart ve VIP Kart olmak üzere 3 ayrı şekilde satın alınabiliyor. Bir haftalık Ekonomik Kart için 4 milyon 600 bin lira ödendiğinde 2 milyar 100 bin lira ölüm ya da sürekli sakatlık teminatı ve 2 milyar 100 bin lira yurt dışında tıbbi tedavi limiti var. Eğer VIP seçeneği tercih edilirse; 1 hafta yurtdışı için 6 milyar 300 milyonluk ölüm, sakatlık ve tıbbi tedavi teminatına karşılık, 8 milyon lira ödemek gerekiyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle