GeriEkonomi Serdengeçti ve Ekzen yeniden atandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Serdengeçti ve Ekzen yeniden atandı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Başkan (Guvemör) Yardımcıları Aykut Ekzen ve Necip Süreyya Serdengeçti bu göreve yeniden atandılar. Bazı bakanlıklarda yapılan atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Yeni atamalara göre, Hazine Başkontrolörlüğü'ne Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdür yardımcısı Cahit Büyüktürk getirildi.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Üyesi Raşit Emre Tekinbaş başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Yönetim Kurulu üyeliğine Mehmet Yalburdak, Demiryolları Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdür yardımcılıklarına Faysal Özcan ve Nesip Kemer atandı.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Erdurmuş, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine Beyhan Birdal getirildi.

Türkiye Şeker Fabrikaları Yönetim Kurulu üyeliğine Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selim Yücel atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdür Yardımcılığı'na Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü elemanlarından Mühendis Mehmet Çağlar getirildi.

Orman Bakanlığı Ankara İç Anadolu Bölge Müdürü Celal Dirimeş başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınırken, yerine Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolu Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Hüseyin Çetin atandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle