Richmond’dan Avrupalıya ’İstanbul+SPA’ paketi

Hürriyet Haber
07.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

7 ve 14 günlük paketlerle 2007’den itibaren artık Richmond Nua’yı Avrupalı SPA kullanan kitleyle buluşturacaklarını belirten Richmond Oteli Yönetim Kurulu Üyesi Belgin Aksoy, otele gelen yabancı konuklara İstanbul’u 2-3 gün gezdireceklerini ve İstanbul+Richmond Nua paketiyle dünyanın en güzel ve en çekici destinasyonlarından biri olan İstanbul’un ayrı bir değer kazanacağını belirtti.

EN İYİ SPA ÖDÜLÜ:

TravelExtra tarafından 2006 yılının en iyi SPA oteli seçilen Richmond Oteli Yönetim kurulu üyesi, Belgin Aksoy dünya genelinde ünlüleri 2007 yılında SPA tatili için otellerine beklediklerini belirtirken artık dünyanın en gözde "SPA ve Balayı" otellerinden birinin kesinlikle Richmond Nua olduğunu belirtti. Aksoy, "Richmon Nua sadece SPA kalitesi ile değil, gerçek 5 yıldızlı servisi, ekolojik yapısı, doğanın içinde ve sapanca gölünün kenarında bir dünya otelidir" dedi.

GERÇEK TURİZM:

"Sağlık turizmini Ülkemiz insanına da sevdirip, onların yaşam kalitesine katkıda bulunmak istiyoruz" diyen Aksoy, "Türk sağlık turizminde Richmond Nua’dan önceki dönem, birde sonraki dönem vardır. Sağlık turizminin gündeme gelmesinde Richmond Nua’nın büyük bir misyonu olmuştur" dedi. Aksoy, turizm için bakanlık ve tüm turizm kuruluşlarının sadece yaz aylarına yönelik çalıştıklarını belirterek, "Oysa yazın Avrupa, Rusya, Arap ülkeleri, tüm dünya ve de üstelik iç pazarın zaten yoğun ilgisi var. Yazın yapılan doluluk zaten doğal ve çok zor olmayan bir süreç. Tanıtımın artık sağlık turizmine kayması gerekli biz laf olsun diye değil gerçekten ülke turizmini 12 aya yaymak için çabalıyoruz" dedi. Aksoy, 16-17 Eylül’de Hilton da yapılacak sağlık turizm fuarında SPA sevenlere projelerini anlatacaklarını ve bu nedenle herkesi standlarına beklediklerini belirtti.

ÇÖZÜM RENKLERDE:

Sapanca’daki Richmond Oteli, 1-21 Eylül tarihleri arasında konuklarına renklerin etkisini içeren özel bir tatil sunacak. Richmond tarafından yapılan açıklamada, "Eşiniz sizi anlamıyor, sürekli tartışıyor musunuz? İş görüşmesine giderken ne giyiyor hangi rengi tercih ediyorsunuz? Geceleri rahat uyuyamıyor musunuz? Tüm bunlara renklerin dünyasını keşfederek çözüm bulabilirsiniz. Kırmızı, turuncu, mavi, sarı ve tüm renkler 1-21 Eylül tarihlerinde Richmond / Nua Wellness Spa’da buluşuyor. Renkler ne anlatıyor? Yaşamımızı nasıl etkiliyor? Renkleri tanıyın, bırakın renkler size kendinizi anlatsın. Türkiye’nin en iyi spa oteli seçilen Richmond / Nua’da vücudunuzun ihtiyacı olan renklerle tanışacak, hayatınızı daha anlamlı kılacaksınız. Renk Bilimci ve Numarolog Metin Yahya Üster öncülüğünde Sapanca’nın eşsiz doğa manzarasında bulunan otelde hem farklı bir tatil yapmanın ayrılacağını yaşayın hem de renklerin gizemli dünyasını keşfedin" denildi.
Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı