GeriEkonomi Renault'dan kış servisi kampanyası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Renault'dan kış servisi kampanyası

Renault'dan kış servisi kampanyası
refid:13006346 ilişkili resim dosyası

Renault, müşterilerinin otomobillerini kış aylarına hazırlamak, araçlarını güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamak, indirim ve diğer avantajlardan faydalandırmak amacıyla 23 Kasım-26 Aralık 2009 tarihleri arasında “Renault Kış Servis Kampanyası” düzenlediğini bildirdi.

Renault'dan yapılan açıklamada, kampanyanın, araçlarının bakım ve onarımlarını erteleyen veya yaptırmayan Renault kullanıcıları için yılın son döneminde önemli bir fırsat sunduğu vurgulandı.

Kampanyada Renault sahiplerinin, Renault Fix Servis Paketleri ve Elf motor yağlarında yüzde 20 indirim, Worldcard, Bonus Card ve Maximum kartlara 6 taksit, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava ve Debica lastiklerde 4 al 3 öde fırsatından yararlanacakları, tüm bu avantajların yanı sıra, 31 Mart 2009 tarihine kadar kullanabilecekleri özel indirim kuponu sahibi olacakları belirtildi.

Renault Kış Servis Kampanyasına katılan müşterilere çok özel bir ayrıcalık da sunulduğu ifade edilen açıklamada, bu kampanyadan faydalanan müşterileri adına Renault Kullanıcıları Hatıra Ormanı oluşturulduğu bildirildi. Türkiye'de üretilecek elektrikli araç teknolojisiyle çevrenin korunması yönünde büyük yenilik başlatan Renault'nun, bu kampanyada da çevre duyarlılığını gösterdiği vurgulandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle