Ramazan Bayramında vergi denetimleri yapılacak

A.A.
11.10.2007 - 13:51 | Son Güncelleme:

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim ekipleri Ramazan bayramı süresince ses sanatçıları başta olmak üzere, otel, tatil köyü, restoran ve eğlence iş yerlerini denetleyecek.

Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, her dini bayramlarda yapılan vergi denetimlerinin bu Ramazan Bayramında da devam edeceği bildirildi. Bu nedenle Antalya'da sahneye çıkan sanatçılar başta olmak üzere, otel, tatil köyleri, restoranlar ile eğlence iş yerlerinde bayram süresince vergi denetim ekipleri tarafından hasılat tespitleri yapılacak. Oteller ve eğlence iş yerlerinin vergi ve belge düzenine uyup uymadıklarının tespit edileceği denetimler yarın akşam Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü'nin gözetiminde başlatılacak.

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Ekipleri, Antalya ve ilçelerinde sahneye çıkacak, ünlü ses sanatçıları Jale, Ebru Gündeş, Seda Sayan, Bülent Ersoy, Hüsnü Şenlendirici, Canan Anderson, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Melis Sökmen, Ferhat Göçer, Özcan Deniz, Funda Arar, Sibel Can, Grup Turkuaz, Grup Rönesans'ı da alacakları sahne ücretleri konusunda denetleyecek.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı