GeriEkonomi Rafta ‘mutluluk’ dönemi başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rafta ‘mutluluk’ dönemi başladı

Rafta ‘mutluluk’ dönemi başladı
refid:21586956 ilişkili resim dosyası

Migros, 58’inci kuruluş yıldönümünü ‘mutluluk’ teması ile kutlayacak. Altı aylık yoğun hazırlık süreci sonrasında 500’den fazla üretici ile işbirliğine giden Migros Ticaret, sadece Migros için üretilen özel ürünlerle birlikte bedavaya yakın fiyattan tüketiciye sunacağı ürünleri ‘mutluluk’ konseptiyle raflarına dizdi.

Üretici önemli

Migros Ticaret A.Ş. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Rodoslu, “Üreticilerle el ele verdik. Perakende dünyasına nasıl bir fark, renk getirebiliriz diye düşündük. Hepimizin hayatının temel gayesi olan mutluluk temasını seçerek, bugüne kadar yapılmamışı yapmaya odaklandık. Nihayetinde kuruluş yıldönümümüzü de kutlayabileceğimiz, Türk perakende sektöründe eşine rastlanmamış bir içerikte, çok özel bir kampanya için düğmeye basmaya hazır hale geldik” dedi.

Peynir ve un

68 ildeki Migroslar için tırlarının yola çıktığını söyleyen Rodoslu, şöyle devam etti: “Mutluluk konsepti süresince; Türk perakende sektörünün son dönemlerde geliştirdiği en önemli indirimi başlamış oldu. Müşterilerimiz mutluluk konseptinde içecekten peynire, undan kolaya, deterjandan çikolataya kadar yüzlerce üründe önemli indirim ve promosyonları doğrudan ulaşacak.
Bu da aile bütçesine katkı yapacak” diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle