GeriEkonomi PTT'den yüzde 10 yılbaşı indirimi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PTT'den yüzde 10 yılbaşı indirimi

PTT'den yüzde 10 yılbaşı indirimi
refid:27790690 ilişkili resim dosyası

Yılbaşından önceki 5 gün içinde postaya verilecek yurt içi kargo ve APS kurye gönderim ücretlerinde yüzde 10 indirim kampanyası uygulanacak.

PTT AŞ, 27-31 Aralık tarihlerinde postaya verilecek yurt içi kargo ve APS kurye gönderim ücretlerinde yüzde 10 indirim kampanyası uygulayacak. PTT AŞ'den yapılan açıklamada, vatandaşların yurt içi kargo ve APS kurye gönderimlerinde dikkat etmesi gereken hususlara yer verildi. Açıklamada, gönderici ve alıcı adreslerinin tam, doğru ve okunaklı yazılmasının, tebrik kartı zarflarının ağızlarının kapatılmamasının, postayla gönderilecek hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi için iyi ambalajlanmasının hizmetlerin daha sağlıklı yürütülmesine yardımcı olacağı bildirildi.

1 MİLYON TEBRİK KARTI ÜCRETSİZ DAĞITILACAK

Açıklamaya göre PTT AŞ, 27-31 Aralık tarihlerinde postaya verilecek yurt içi kargo ve APS kurye gönderim ücretlerinde yüzde 10 indirim kampanyası uygulayacak. PTT tarafından yılbaşına özel tebrik kartı kampanyası da düzenlendi. Bu amaçla bastırılan 1 milyon tebrik kartı, PTT merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezlerinde kurulan stantlarda vatandaşlara ücretsiz dağıtılacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle