Polis, İpek Medya Grubu binasında çalışanlara kimlik kontrolü yaptı

Fırat ALKAÇ/İSTANBUL
29.10.2015 - 10:14 | Son Güncelleme:

Kayyum atanan KOZA-İPEK Yayın Grubu’nun İstanbul’daki binasının önünde polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı. Binanın önü bariyerlerle kapatılırken, emniyet ekipleri bina girişinde çalışanlara kimlik kontrolü yaptı.

Polis fişi çekti tarihe geçen kareler

 KOZA-İPEK Yayın Grubu’na ait Kanaltürk TV, Bugün TV ile Bugün ve Millet gazetelerinin bulunduğu Mecidiyeköy’deki binasında polis geniş güvenlik önlemi aldı. Kanal binası önünde 2 TOMA aracı hazır bekletildi, binanın girişi ise bariyerlerle kapatıldı. Çok sayıda çevik kuvvet polisi binanın çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Polis ekipleri binanın girişinde, X-ray cihazlarının bitişiğinde, kimlik kontrolü yaptı. Binada çalışan gazeteciler boyunlarına kurum kartını takıp, kimlik kontrolünün ardından binaya giriş yapabildi.

Kayyumların ilanı yapılmadıKayyumların ilanı yapılmadı

Polis, İpek Medya Grubu binasında çalışanlara kimlik kontrolü yaptı

Hukukçulardan kritik uyarı: Şirket zarara uğrarsa kayyuma dönerHukukçulardan kritik uyarı: Şirket zarara uğrarsa kayyuma döner

Programlar iptal edildi
Kanal ve gazete çalışanları ise programların iptal edilmesi nedeniyle gün boyunca çevredeki kafeteryalarda oturmak zorunda kaldı. Kanal çalışanları “Sabah programlarımız iptal oldu. İçeride yapacak bir şey yok. Bizim ne yapacağımız da söylenmiyor. İçeri girerken kimlik kontrolü yapılıyor. Polisler binanın girişinde bekliyor” dedi.

Koza-İpek Grubunun İstanbuldaki binasında hem kapıyı hem yayını kestilerKoza-İpek Grubu'nun İstanbul'daki binasında hem kapıyı hem yayını kestiler


falkac@hurriyet.com.tr

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı