GeriEkonomi Petrol Ofisi istasyonlarına ücretsiz İnternet
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Petrol Ofisi istasyonlarına ücretsiz İnternet

Petrol Ofisi (PO) ve Doğan Online işbirliği ile gerçekleştirilen "Ücretsiz İnternet Erişim Noktası" projesi, PO akaryakıt istasyonlarında hayata geçirildi.

Türkiye’de bir ilk olan bu projenin uygulaması öncelikli etapta İstanbul-Balıkesir-İzmir-Bodrum-Antalya güzergahında belirlenen Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında gerçekleştirildi.

Sektörün değişen koşullarını ve tüketicilerin artan beklentilerini “koşulsuz müşteri memnuniyeti” çerçevesinde karşılamak hedefiyle yola çıkan Petrol Ofisi, Doğan Online ile birlikte geliştirdiği proje kapsamında, akaryakıt istasyonlarında “Ücretsiz İnternet Erişim Noktası” uygulamasını başlattı.

Petrol Ofisi ile Doğan Online arasındaki bu işbirliği doğrultusunda, özellikle turistik yöreler ile şehir merkezleri-tatil yerleri seyahat güzergahı üzerinde bulunan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarına, e-kolay altyapısı ile “Ücretsiz İnternet Erişim Noktası” kurulmaya başlandı.

İlk etapta İstanbul- Balıkesir- İzmir- Bodrum- Antalya güzergahındaki istasyonları projeye dahil eden Petrol Ofisi, Doğan Online’ın bu proje için özel ürettirdiği ve görsel olarak teknolojiyi çağrıştıran renk ve çizgilere sahip kioskları, istasyon marketlerinin görünen bir noktasına yerleştirerek müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Seyahat veya tatil süresince işlerini takip etmek ihtiyacı duyan Petrol Ofisi müşterileri, bu kiosklar vasıtasıyla, herhangi bir ücret ödemeksizin e– kolay  üzerinden İnternet’e bağlanarak maillerine bakabilecek, bankacılık işlemlerini takip edebilecek, günlük haberleri alabilecek.

Türkiye geneline yayılmış 3800 istasyona sahip olan Petrol Ofisi; uygun lokasyondaki istasyonlarına “Ücretsiz İnternet Erişim Nokta”ları kurarak, istasyon alanlarını müşterileri için teknolojik donanıma sahip, hizmet kalitesi yüksek yerler haline getirmeyi amaçlıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle