GeriEkonomi Petrol Ofisi ile Ankara Barosu işbirliği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Petrol Ofisi ile Ankara Barosu işbirliği

Ankara Barosu ve Petrol Ofisi arasında başlayan işbirliği ile Petrol Ofisi Müşteri Sadakat Programı “Positive Card” Ankara Barosu üyesi avukatların hizmetine sunuldu.

Petrol Ofisi'nden yapılan açıklamada, Ankara Barosu bünyesinde ön yüklemeli ödeme aracı olarak kullanılan akıllı kart sistemi Barokart'ın, Petrol Ofisi Müşteri Sadakat Programı olan Positive Card'ın özelliklerini kazandığı bildirildi.

Açıklamada, bu çerçevede, Barokart sahiplerinin Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişlerinde Positive Card avantajlarından yararlanabilecekleri, ayrıca yıl sonuna dek tam 3 kat puan avantajına sahip olacakları kaydedildi.

İşbirliği kapsamında, Barokart sahiplerinin Baro Card ile Petrol Ofisi'nden yapacağı her akaryakıt alışverişinden hediye puanı kazanacakları, Petrol Ofisi'nin yürüttüğü tüm kampanyalardan yine Barokart'ları ile yararlanabilecekleri, işbirliği kapsamında, akaryakıt alışverişinden aktarılacak katkı sayesinde Ankara Barosu'na da destek sağlanmış olacağı belirtildi.

Barokart sahibi Ankara Barosu'na üye avukatların, kartlarını akaryakıt pompası üzerindeki temassız kart okuyuculara okutarak puan kazanacakları; puan harcama, sorgulama ve benzeri işlemlerini ise “belirli” istasyonlardaki Positive Card POS cihazlarına takılı temassız kart okuyucular ile yapabilecekleri ifade edilen açıklamada, puan harcaması yapılabilecek istasyonların listesine www.positivecard.com.tr adresinden ulaşılabileceği ifade edildi.

Verilen bilgiye göre, Petrol Ofisi tarafından hayata geçirilen Positive Card, 2 binden fazla Petrol Ofisi istasyonunda, yaklaşık 2 milyon tüketici tarafından kullanılıyor. Positive Card sahipleri, bugüne kadar yaklaşık 300 bin adet hediye kazandı. Yenilenen Positive Card puan sisteminde, 1 litre (kırsal) Motorin karşılığında 2 puan, diğer tüm akaryakıt ürünleri için 1 litre karşılığında 2,5 puan kazanılıyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle