GeriEkonomi Özlem Erçelen'in eşinden duygu yüklü ölüm ilanı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  37
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özlem Erçelen'in eşinden duygu yüklü ölüm ilanı

Özlem Erçelen'in eşinden duygu yüklü ölüm ilanı

Henüz 30 yaşındayken Mastercard Türkiye'nin genel müdürü olan ve arkasından Güney Doğu Avrupa Genel Müdürlüğü görevine getirilen Özlem Erçelen İmece bugün son yolculuğuna uğurlandı. 44 yaşında kanser nedeniyle hayata gözlerini yuman İmece'nin ardından en kısa ama en dokunaklı ilanı ise eşi Hüseyin İmece verdi. İmece, 44'ünde kaybettiği eşine gözyaşları ile veda etti.

İmece, gazetelerde yer alan ilanında, "Elveda güzel sevgilim... Sen rahat uyu... Biricik oğlumuz bana emanet" ifadelerini kullandı.  Hüseyin-Özlem İmece çiftinin 6 yaşında bir erkek çocukları bulunuyordu.

ÖZLEM ERÇELEN İMECE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  

Özlem Erçelenin eşinden duygu yüklü ölüm ilanı

EŞİ TABUTUNA SARILDI

Özlem Erçelen İmece'nin cenazesi Teşvikiye Camii'nde cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi. 44 yaşında hayatını kaybeden başarılı işkadını İmece'nin eşi Hüseyin İmece, cenazede tabuta sarılarak gözyaşlarına boğuldu.

İŞ KADININA SON VEDA

Cenazeye Özlem Erçelen İmece'nin ailesi, yakınları, iş arkadaşları ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı. Taziyeleri kabul eden Hüseyin İmece'nin cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamaması dikkat çekti. Hüseyin İmece'nin tabutun omuzlara alındığı sırada ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.

Özlem Erçelenin eşinden duygu yüklü ölüm ilanı ÇOK ERKEN VEDA ETTİ

'TÜRKİYE'NİN ADINI ÖNE ÇIKARDI'

TÜRKİYE’yi dünya ödeme sistemleri alanında öne çıkaran, MasterCard’ın 51 ülkedeki inovasyon faaliyetlerini emanet ettiği İmece'nin kaybı, “Türkiye ve dünya ödeme sistemleri önemli bir değeri kaybetti” şeklinde değerlendirildi. Dünya ödeme sistemleri sektöründe Türkiye’nin adının öne çıkmasına katkı sağlayan çok önemli isimlerden biri olan İmece, bir süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşmüş, önceki gece yaşamını yitirmişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle