GeriOto 85 bin TL’ye mayısta geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

85 bin TL’ye mayısta geliyor

85 bin TL’ye mayısta geliyor

Satışa sunulduğu 2007 yılından bu yana tüm dünyada 2.8 milyon adet satış rakamına ulaşan Tiguan’ın ikinci nesli Türkiye’de yola çıkıyor.

Volkswagen’in MQB platformunda üretilen ilk SUV modeli olan yeni Tiguan, yenilikçi dinamik tasarımı, artan boyutları, geniş motor yelpazesi, yükselen standart donanım seviyesi ve sunduğu yeni teknolojiler ile Volkswagenseverler’in beğenisine sunuluyor.

Türkiye’de “Yeni Tiguan. Yeni sen” sloganıyla tanıtılan araç  mayıs ayının ilk haftası itibarıyla, 1.4 TSI BMT 125 beygir Trendline Manuel şanzıman seçeneği 85 bin 300TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 1.4 TSI ACT BMT 150 beygir Trendline DSG seçeneği ise 100 bin 700 TL’ye alınabilecek.

7. KEZ BİRİNCİ OLDUK

Volkswagen Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, öncelikli hedeflerinin her zaman ki gibi ‘Hizmet Kalitesinde Sürekli Gelişim’ olduğunu ve bu amaçla gelecekteki projelerini, önümüzdeki dönemde hayata geçirmeyi planladıkları ‘Taraftar Müşteri’ vizyonuyla planladıklarını belirtti. Kalder’in düzenlediği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi araştırmasında Binek Otomobil Kategorisi’nde üst üste 7’inci kez birincilik aldıklarını ve son olarak 2015’te ‘Türkiye Müşterinin Sesi’  araştırmasında da Marka Sadakati’nde birincilik elde ettiklerini söyleyen Vedat Uygun, “Volkswagen markasının müşteriler nezdinde böyle algılanıyor olmasında elbette gerçekleştirdiğimiz iletişim çalışmalarının önemi son derece fazla. Volkswagen Binek Araç olarak müşterilerimizle iletişimimizde, mümkün olan tüm alanlarda yer alma prensibiyle çalışmalar gerçekleştiriyor ve doğru yolda ilerlediğimizi de aldığımız ödüllerle görüyoruz.” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle