GeriEkonomi Otel avcısı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Otel avcısı

Otel avcısı
refid:27245204 ilişkili resim dosyası

Servotel, 42 ülkede yatırımcılarla dev markaları buluşturuyor.

ARALARINDA Mandarin Otel’in de olduğu birçok projeye danışmanlık yapan Servotel, 2 yıl içinde 18 turizm yatırımında işletmeci ve yatırımcıları buluşturacak.

PROJELERE, arazinin tedarik edildiği ilk günden itibaren danışmanlık hizmeti veren Servotel Corporation, Türkiye dahil 42 ülkede faaliyet gösteriyor. İki yıl içinde aralarında Moskova, Montenegro, Bakü ve New York’un bulunduğu 12 yeni destinasyonda 18 turizm yatırımına danışmanlık yapacaklarını ifade eden Servotel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan, otel yatırımcıları için proje geliştirme ve markalama hizmetlerine ilave olarak bu yıl ‘White Label Management – Beyaz Etiketli İşletme’ sistemini hizmete soktuklarının altını çizdi. 800 odalı Bomonti Hilton Oteli ve Mandarin Otel gibi birçok projenin altında imzalarının olduğunu dile getiren İsvan, “Bodrum Mandarin Otel’in arazi satın alma sürecinden itibaren dahil olduk. Kim için ve nasıl bir ürün olması gerekiyordan yola çıktık. Yatırımcı ile beraber tüm sürecin mimarı araştırmalarını yaptık. Akdeniz çanağının en lüks resort otelini yarattık. 3 yıl çalıştık. Konseptteki vizyona inanarak girdi Mandarin Otel. Lokasyonu da çok beğendiler. Yatırımcı en kaliteli markalar olsun deyince biz de ona göre çalışma yaptık. Tepeden tırnağa otelin her aşaması için en güçlü markalarla çalışıldı” diye konuştu. Bu otelin dışında Bomonti Hilton’u açtıklarını ifade eden İsvan, Eskişehir’de açılan Rixos Otel’de de çalışmalar yaptıklarını söyledi. 2014’e damga varacak projelerin içinde yer aldıklarının altını çizen İsvan, “Gelecek yıl Bakü’de Trump otel açılacak. Rönesans Grubu’na 3 otel yapıyoruz. Four Seasons, Fairmount ve Trump Otelleri olacak” ifadelerini kullandı.


Konuttan otele kadar her alanda

ÖMER İsvan, “Sadece otel değil konut projelerinde de varız” dedi. Beyaz etiketli işletme sistemi hakkında da bilgi veren İsvan, hem uluslararası bir markaya mensup olup hem de işletmenin kendine daha yakın bir profesyonel grup tarafından yönetilmesini isteyenlerin tercih edeceği bir sistem. Kendi markası ile pazarlanabilecek bir oteli hayata geçirmek isteyenler için tüm işletme kurgusu Servotel tarafından yapılıyor” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle