GeriEkonomi Müşteri istedi faturalar değişti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Müşteri istedi faturalar değişti

Müşteri istedi faturalar değişti
refid:16799011 ilişkili resim dosyası

Türk Telekom, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda telefon faturalarını değiştirdi. Yeni faturada turuncu yerine lacivert kullanılırken, görüşme detayları ile ilgili daha fazla bilgi yer alıyor.

Ürün ve hizmetlerle ilgili geri bildirimleri çeşitli kanallardan takip ettiklerini söyleyen Türk Telekom yetkilileri,  bu kapsamda faturanın görseli ve içeriği ile eleştirileri de dikkate aldıklarını ve bazı değişiklikler yaptıklarını söylediler.

Yeni faturada hangi görüşme için ne kadar ödendiği ve hangi görüşmelerin kampanyalardan faydalanarak yapıldığı ve toplam indirimlerle ilgili bilgiler daha ayrıntılı bir şekilde yer alıyor.

Ayrıca faturada tarife ücretlendirmeleri için yeni bir tablo oluşturuldu. Tarife birim görüşme ücretlerine ek olarak daha önce yer almayan tarife paketinin vergili ücreti ve bu paketten kazandığı bedava dakikalar tablonun içinde belirtildi.

Müşterinin hangi hizmeti alıp ne kadar ödediğini gördüğü ücret kalemleri bölümü sadeleştirilip faturanın arka sayfasında "Fatura Bilgileri" adı altında toplandı.

Eski faturalarda yer alan turuncular ise şirketin kurumsal rengi olan laciverte çevrildi.

Müşteri istedi faturalar değişti


Yorumları Göster
Yorumları Gizle