GeriEkonomi Milyonerden ’selfie’
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  230
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milyonerden ’selfie’

Milyonerden ’selfie’
refid:27950367 ilişkili resim dosyası

MİLLİ Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiyenin dört talihlisinden biri olan 21 yaşındaki Denizlili minibüs şoförü Murat Alişan, 12.5 milyon lirasını aldıktan sonra banka görevlileri ve arkadaşlarıyla çektirdiği ’selfie’yi Facebook’taki sayfasından paylaştı.

Denizli’nin Çal İlçesi’nde yaşayan minibüs şoförü Murat Alişan’nın, Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişi için Aydın’dan aldığı çeyrek bilete büyük ikramiye isabet etti. ’2692160’ numaralı çeyrek biletin talihli

Milyonerden ’selfie’
si Alişan, ortadan kayboldu. Murat Alişan’ın babası Şükrü Alişan, oğlunun kuzeni ve amcasının oğlu ile birlikte Ankara’ya ikramiyeyi almaya gittiğini söyledi.

Milyonerden ’selfie’ İkinci Milli Piyango talihlisi Denizli'den çıktı20 NR 160 plakalı minibüsün plakasını biletin son üç numarası olarak seçtiği biletine çıkan 12.5 milyon liralık ikramiyesini almak için Ankara’ya kardeşi, amcasının oğlu ve kuzeniyle giden Alişan, Halkbank Şubesi’nde çektiği ’selfie’ fotoğrafı da Facebook’taki hesabından paylaştı.

Milyonerden ’selfie’

Alişan'ın eski aracı

Alişan, yeni aldığı lüks otomobilin iç kısmını gösteren fotoğrafı da paylaşımları arasında yer verdi. Alişan, memleketine döndüğünü, başka herhangi bir yere de gitmeyeceğini açıkladı.

Milyonerden ’selfie’

Alişan'ın aldığı lüks otomobil

Alişan Facebook sayfasına birçok paranın olduğu görsel de koydu.

Milyonerden ’selfie’


Yorumları Göster
Yorumları Gizle