GeriEkonomi Mehmet Öz kokpitte!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmet Öz kokpitte!

Mehmet Öz kokpitte!

DÜNYACA ünlü kalp cerrahı, “The Dr. Oz Show” programının yapımcı ve sunucusu Mehmet Öz, Türk Hava Yolları (THY) için ‘Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Tarzı’ (Fly Good Feel Good) projesine imza atıyor.

Projenin lansmanı, THY’nin TK01 Sefer Sayılı İstanbul-New York uçuşu sırasında, yolcularla birlikte sürpriz bir buluşma ile gerçekleşti. THY’nin Öz ile gerçekleştireceği bu ortak çalışma, Fly Good Feel Good projesinin bir parçası olarak yürütülecek. Projede, THY resmi sitesi, sosyal medya hesapları ve uçak içi eğlence sistemleri üzerinden gösterimi yapılan uzman tavsiyelerinin bulunduğu kısa videolar ve basılı materyaller yer alıyor. Uçuşun öncesinde Öz ile bir araya gelen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, “Temel ilkelerimizin başında misafirlerimize sunduğumuz marka deneyimini sürekli geliştirmek ve bu sayede uçuşlarının her anını daha konforlu ve keyifli hale getirmek geliyor. Dr. Öz, misafirlerimizin THY ile uçma ayrıcalığını uçak içinde daha güçlü yaşayabilmeleri için özel bir atmosfer oluşturacak” dedi.

Mehmet Öz ise; “THY dünyaca ünlü bir havayolu. Fly Good Feel Good ise, yolcuların uçuş deneyimlerinin sağlık ve zindelik boyutuna eğilen etkileyici bir proje. Projenin, THY marka deneyimini daha da yukarılara taşıyarak, yolculara gösterilen özeni ortaya koyması açısından çok güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle