GeriEkonomi Marka ödülleri sahiplerini buluyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Marka ödülleri sahiplerini buluyor

Marka ödülleri sahiplerini buluyor
refid:28224523 ilişkili resim dosyası

Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü öğrencileri tarafından bu yıl 2’incisie düzenlenen “Bilkent Marka Ödülleri” 19 Şubat günü Ankara’da gerçekleştirilecek olan ödül töreni ile sahiplerini buluyor.

30 kişilik Bilkent Üniversitesinin farklı bölümlerinden öğrencilerin oluşturdukları proje ekibi ve marka alanında uzman danışman hocalar ile birlikte hazırlanan birbirinden farklı 10 kategori ve 40 başarılı markanın yarıştırıldı. Projenin amacı “marka” kavramının popülaritesi içinde biraz da ‘Nasıl Marka Oldular?’ hatırlatması ile yol gösterici olma ve bu konuda başarılı olmuş markaları ödüllendirmek olarak açıklandı.

Yaklaşık 2 aydır proje ekibi tarafından hazırlanan web sitesinden gerçekleştirilen oylamanın sonucunda kazanan 10 markanın temsilcilerinin ağırlanarak ödüllendirilecekleri gecede Bilkent Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri iş hayatının başarılı isimleri ile buluşturulacak.

Geçtiğimiz yıl ilkinin düzenlendiği projede Türk Hava Yolları, Mercedes, Microsoft, Opet, Borusan, Favori, Nutella ve Eyüp Sabri Tuncer Markalarının farklı kategoriler altında birincilikle ödüllendirilmiş, markaların ve oy verenlerin büyük beğenisini kazanmıştı.

Bu yıl ise, kendi alanlarında öne çıkan bir dizi marka, Bilkent Üniversitesi Öğrencileri tarafından ağırlanacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle