GeriEkonomi Manavgat'taki otele büyük ödül
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Manavgat'taki otele büyük ödül

Manavgat'taki otele büyük ödül
refid:12910360 ilişkili resim dosyası

Hane Oteller Zinciri'ne ait, Manavgat'ın Evrenseki beldesindeki Hane Family Otel, tur operatörü Rewe'nin müşterileri arasında düzenlenen anket sonucu, müşteri memnuniyeti bakımından dünyadaki 7 bin otel arasında 2'nci seçildi.

Avrupa'nın büyük tur operatörlerinden Rewe Turistik Tour'un her yıl müşteri memnuniyetiyle ilgili yaptığı anket sonucu, turist gönderdiği otellerin değerlendirildiği “ITS Red Star Award” ödülünü Hane Family Otel aldı. Müşteri memnuniyeti bakımından ikinci seçilen otelin ödülü, İspanya'nın Palma de Mallorca şehrinde düzenlenen törenle verildi.

Ödülü alan yönetim kurulu üyesi Özden Sezer, Türkiye'deki konaklama tesislerinin, müşteri memnuniyetinde Avrupa'daki tesislerden çok daha ileri seviyede olduğunu söyledi. Tesislerinde müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti her zaman ön planda tuttuklarını belirten Sezer, “Aldığımız ödülün, Türkiye'nin parlayan yıldızı olan turizm sektörüne büyük katkı sağlayacağı inancındayım. Ödülü almamızda payı olan başta otel genel müdürümüz Ali Okay olmak üzere tüm personelimizi kutluyorum” dedi.

Çeşitli ülkelere her yıl yaklaşık 1.5 milyon turist gönderen Rewe Touristik Tour'un anketinde 33 ülkeden 7 bin otelin değerlendirildiği bildirildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle