Lahmacuncudan hesap: 34 bin dolar

Hürriyet Haber
19.07.2012 - 08:31 | Son Güncelleme:

Kazak lider Nazarbayev, 5 kişilik grupla “50 liralık lahmacun”la gündeme gelen Bodrum Maçakızı’na gittiğine pişman oldu.

Habertürk'ün haberine göre, Bodrum’da tatil yapan Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev geçtiğimiz akşam 5 misafiri ve 30 kişilik koruma grubuyla son günlerin çok konuşulan mekânlarından Bodrum’daki Maçakızı’na yemeğe gitti. Nazarbayev restorana gelmeden önce 3 polis köpeği mekânda arama yaptı.

EVET BİR LAHMACUN VE AYRANI 50 LİRAYA SATIYORUM, ÇÜNKÜ…

Nazarbayev, yanında 3 özel aşçısını da getirdi. Ancak işletmeciler, aşçıların Nazarbayev için özel yemek yapmasına izin vermedi. Maçakızı, Nazarbayev’e kendi mönüsünden ikramda bulundu. Mönüdeki yemeklerin çoğunun tadına bakan Nazarbayev ve misafirleri çok konuşulan 50 liralık lahmacundan yemedi. Nazarbayev ve beraberindekiler 34 bin $ hesap gelince şaşırdı ancak itiraz etmeden nakit olarak ödedi. .

MEKAN SAHİBİ: ÖYLE BİR HESAP YOK

Maçakızının işletmecisi Sahir Erozan, 34 bin dolarlık hesabın doğru olmadığını söyledi. Erozan “Öyle bir hesap tutarı yok. Sade bir biçimde geldi, yemeklerimizden yedi, çok mutlu ayrıldı. Öyle söylendiği gibi öncesinde köpeklerle arama da olmadı” diye konuştu.

GÜNDE 5 MİLYON LAHMACUN YİYİYORUZ

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı