Kuşadası Travel Turkey’de tanıtılacak

DHA
05.12.2017 - 16:12 | Son Güncelleme:

AYDIN’ın Kuşadası Belediyesi, ilçenin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımını yapmak amacıyla belirlediği fuar takvimi kapsamında, Travel Turkey İzmir’e turizmcilerle birlikte katılacak.

Turistlik kentlrden Kuşadası’ndaki otelci, acenteci ve belediye yetkilileri öncülüğünde, Travel Turkey İzmir için hazırlıkları tamamladı. Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde Kuşadası Otelciler Derneği (KODER) ve TÜRSAB’ın desteğiyle, 7-10 Aralık arasında Gaziemir’de açılacak Travel Turkey’de, 270 metrekarelik stantta Kuşadası’nın tanıtımı yapılacak.

Türk turizm sektörünün en önemli organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen, geçen yıl 38 ülkeden 1179 katılımcı firma ile 77 ülkeden 38 bin 587 ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, bu yıl da farklı destinasyonlardan yerli ve yabancı çok sayıda katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.

Fuarda bir yandan Kuşadası Belediyesi tarafından hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyaller aracılığıyla yurtiçinde ve yurtdışında Kuşadası’nın tanıtımı yapılırken, diğer yandan da turizm alanında yeni işbirliklerinin sağlanması ve var olan ilişkilerin geliştirilmesi amaçlanıyor.


Kuşadası Belediyesi ile turizmcileri, Travel Turkey İzmir’in ardından 10-14 Ocak’ta Hollanda Utrecht, 25-28 Ocak’ta Emitt İstanbul, 1-4 Şubat’ta Belçika Brüksel, 9-11 Şubat’ta İran Tahran, 7-11 Mart’ta Almanya Berlin, 28-30 Mart’ta Ukrayna Kiev, Nisan ayında ise Belarus Minsk fuarlarına katılacak.

 

 

Mehmet Nane "Gelecekte sanal kişiliklerimizle fiziksel olmayan ortamlarda buluşacağız” | Ofis Dışında

 

Mehmet Nane "Gelecekte sanal kişiliklerimizle fiziksel olmayan ortamlarda buluşacağız” | Ofis DışındaPegasus CEO'su Mehmet Nane Ofis Dışında'nın konuğu oldu. Ofis Dışında Ersa Mobilya’nın katkılarıyla hazırlanmıştır. Destekleyenler: Olmadık Projeler & Binyaprak & PWC Moderatör: Duygu Merzifonluoğlu
Etiketler: Kuşadası , Travel , Turkey
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı